جستجوی بیمارستان

بیمارستان شهریار - تبریز

  نام بیمارستان: بیمارستان شهریار
 آدرس: تبریز - بلوار استاد شهریار - جنب تالار مونسی - بیمارستان شهریار
 تلفن تماس:
98-6581490
نوع: درمانی
زمینه کاری: عمومی
 تعداد تخت: 154
بخشهای پاراکلینیک: اتاق عمل-تختهای تحت نظر اورژانس-تختهای بخش اورژانس-لیبر-تخت زایمان-شیمی درمانی
بخشهای بستری: نوزادان-ICU جنرال-جراحی زنان و زایمان-جراحی عمومی-CCU-اطفال-داخلی ( ویژه )
وابستگی: بخش خصوصی
  سایت: http://www.shahryarhospital.com/

درباره بیمارستان شهریار

این بیمارستان  از پرسابقه ترین  و قدیمی ترین بیمارستان­های  کلان شهر تبریز می­ باشد. چرا که بیمارستان شهریار، برخاسته از دامان بیمارستان آذر است. بیمارستانی که توسط گروه پزشکی آذرمین در سال 1352 در محل میدان قونقا بنا نهاده شد و بالغ بر سی سال خدمات خود را در قالب بیمارستانی جنرال به مردم شریف تبریز ارائه نمود، بطوریکه  خاطرات بسیاری از مردم و ساکنین منطقه، به نوعی با خدمات آن عجین شده است و هنوز هم مردم شریف تبریز از خدمات این بیمارستان به خوبی و نیکی یاد می­ کنند. 
 

بدین ترتیب بیمارستان شهریار همان بیمارستان آذری است که برای ارائه خدماتی ارزنده ­تر و شایسته­ تر برای مردم فهیم آماده و مجهزتر شده است و نام خود را برای بزرگداشت استاد بزرگوار شعر و ادبیات آذربایجان که نام و یادش در قلوب مردم ایران جای گرفته است، بنام استاد شهریار مزین نموده است.  
 

بیمارستان جدید شهریار در ساختمانی زیبا و دنج و آرام و به دور از شلوغی ها و آلودگی های مجاورت با خیابان، در زمینی به وسعت 11،000 مترمربع و زیر بنایی بالغ بر 8،500 مترمربع و بنایی مقاوم در برابر زمین لرزه و با طراحی اختصاصی بعنوان  ساختمان بیمارستانی  قرار گرفته است.
 

اگر چه بیمارستان شهریار هم مانند هر بیمارستان جنرال دیگر به بخش های عمومی و خصوصی بستری، بخش مراقبت قلبی CCU  و بخش مراقبت ویژهICU   و نیز واحدهای پاراکلنیکی مانند آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی، رادیولوژی و سونوگرافی، فیزیوتراپی و داروخانه مجهز است، اما آنچه که موجب جلب رضایت­مندی بیشتر در این مرکز ، برای مراجعین می گردد، اولاً حضور نامی­ ترین و بهترین متخصصین و جراحان رشته­ های مختلف پزشکی مانند : متخصصین بیماریهای زنان و زایمان، جراحان عمومی، عروق، توراکس، مغز و اعصاب، اورتوپدی، اورولوژی، پلاستیکی و ترمیمی، گوش و حلق و بینی و متخصصینی در رشته­ های داخلی قلب و  مغز و اعصاب و خون و انکولوژی در این بیمارستان بوده و در ثانی تازگی و زیبایی ساختمان بیمارستان و آرامش محیط پیرامون و آن و ایجاد اتاق­ های بستری ویژه با امکانات رفاهی خاصی می ­باشد که اقامت در بیمارستان را به راحتی اقامت در منزل تبدیل نموده است.


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

 

آدرس بیمارستان شهریار

(برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)
تبریز - بلوار استاد شهریار - جنب تالار مونسی - بیمارستان شهریار