جستجوی بیمارستان

بیمارستان ولیعصر - تبریز

  نام بیمارستان: بیمارستان ولیعصر
 آدرس: تبریز - ابتدای زعفرانیه -میدان افلاک نما - بیمارستان ولیعصر
 تلفن تماس:
3112
نوع: درمانی
زمینه کاری: عمومی
 تعداد تخت: 97
بخشهای پاراکلینیک: شیمی درمانی-اتاق عمل-اورژانس-تختهای تحت نظر اورژانس
بخشهای بستری: جراحی زنان زایمان-داخلی-جراحی عمومی-ICU-CCU-جراحی معز و اغصاب-جراحی کلیه ومجاری ادراری-ارتوپدی-بخش نوزادان-جراحی گوش و حلق و بینی-قلب و عروق -جراحی قفسه صدری-داخلی اعصاب -عفونی -ICU قلب باز -جراحی قلب
وابستگی: بخش خصوصی
  سایت: http://tabrizhospital.ir/AboutUs.aspx

درباره بیمارستان ولیعصر

بیمارستان ولیعصر تبریز یا بیمارستان بین‌المللی تبریز، یک بیمارستان خصوصی در شهر تبریزاست. این بیمارستان با ظرفیت ۳۰۰ تخت خواب به عنوان بزرگترین بیمارستان خصوصی ایران شناخته می‌شود. برای احداث این بیمارستان حدود ۱۲۰۰ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی هزینه شده است. سهامداران این مجموعه را ۱۳۰ متخصص و فوق تخصص پزشکی تشکیل می‌دهند. شهرام دبیری اسکویی، سهامدار اصلی و رئیس این بیمارستان است.

کار ساخت این بیمارستان از سال ۱۳۸۲ آغاز شده بود؛اما تا سال ۱۳۸۵ به صورت نیمه کاره رها شد تا این که در این سال توسط «شرکت پزشکان ولیعصر تبریز» در یک مزایده عمومی از شرکت بیمارستانی بانک‌های کشور در زمینی به مساحت ۴۵ هزار مترمربع با زیر بنای ۴۶ هزار مترمربع خریداری شد. پس از خریداری بیمارستان، نقشه‌های آن به روز شد و بخش‌هایی چون آمفی تئاتر، بخش‌های مهم درمانی، پارکینگ و مرکز سرطان به آن اضافه شد. از سال‌های ۸۷ کارهای ساختمانی بیمارستان آغاز شد و در سال ۹۱ بخش سرطان به بهره‌برداری رسید.

فاز نخست این بیمارستان با ظرفیت ۹۰ تخت خواب در ۱ اسفند ۱۳۹۳ به بهره‌برداری رسید.

این بیمارستان در اواخر سال ۱۳۹۵ به «بیمارستان ولیعصر تبریز» تغییر نام یافت.

واحد جراحی این بیمارستان دارای ۱۵ اتاق عمل شامل ۱۰ اتاق عمل مرکزی، یک اتاق عمل اورژانس، اتاق IVF و اتاق‌های عمل بخش زنان و زایمان است. گفته می‌شود، اتاق‌های عمل این بیمارستان با توجه به آخرین استانداردهای اروپایی طراحی و در ساخت و تجهیز آن‌ها از آخرین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است. بخش بستری بیمارستان بین‌المللی تبریز دارای دو بخش بستری وی‌آی‌پی و عادی بوده و تمامی اتاق‌های بستری بیماران، تک خوابی و مستقل است. در بخش وی‌آی‌پی، یک سوئیت با دو اتاق برای بیمار و همراه در نظر گرفته شده است.


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

 

آدرس بیمارستان ولیعصر

(برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)
تبریز - ابتدای زعفرانیه -میدان افلاک نما - بیمارستان ولیعصر