جستجوی بیمارستان

بیمارستان 550 - مشهد

  نام بیمارستان: بیمارستان 550
 آدرس: مشهد - خیابان بهار- جنب فروشگاه اتکا - بیمارستان 550
 تلفن تماس:
38542140
نوع: درمانی
زمینه کاری: عمومی
 تعداد تخت: 53
بخشهای پاراکلینیک: اتاق عمل-تختهای بخش اورژانس
بخشهای بستری: داخلی -CCU-ارتوپدی-روانپزشکی-چشم-عفونی -ENT-POST CCU و قلب-سزارین-اطفال-نوزادان-اورولوژی-پوست-نورولوژی-جراحی عمومی-ICU-زایمان طبیعی-ژنیکولوژی
وابستگی: ارتش جمهوری اسلامی ایران

درباره بیمارستان 550

سابقه روانپزشکی در ارتش به سال 1304 و با افتتاح بخش تخصصی روانپزشکی در بیمارستان 501 باز می گردد. و از سال 1362 بیمارستان مستقل تخصصی روانپزشکی ارتش با نام 506 در افسریه دایر گردید. قدمت این بیمارستان به سال 1310 بازمی گردد و از آغاز تا سال 1387 با نام بیمارستان 505 در زمینه ریه به بیماران خدمات درمانی ارائه می شده است. از سال 1387 با انتقال بیمارستان 506 سابق به این محل( 505 )، این بیمارستان فقط در زمینه خدمات روانپزشکی ، روانشناسی و سایر زمینه های مرتبط فعالیت می نماید.
این مرکز درمانی زیر نظر ارتش جمهوري اسلامي ايران در شهر مشهد استان خراسان رضوی قرار دارد و کار خدمت‌ رسانی به پرسنل ارتش و خانواده‌های ایشان و عموم مردم را بر عهده دارد.

در این بیمارستان پزشکان زیادی برای درمان بیماری ها بصورت تخصصی و عمومي در حال فعالیت و درمان هستند.

در این بیمارستان بخش های فعال داخلي، CCU، ارتوپدی، روانپزشکی، چشم پزشکی، عفونی، ENT-POST CCU و قلب، زنان و زايمان، اطفال، نوزادان، اورولوژی، پوست، نورولوژی، جراحي عمومي، ICU و … وجود دارد که بیماران در آن بستری و درمان می‌شوند.

بخشهای ستاره دار: اتاق عمل، تختهاي بخش، اورژانس می باشند.

بخشهای پاراکلینیک: الكترو آنسفالوگرافی، راديولوژی، سونوگرافی، داروخانه كلنيك ويژه، داروخانه نظامی، تست ورزش، اكوكارديوگرافی، آندوسكوپی، آزمايشگاه طبی می باشند.همچنین بخش های درمانگاهی: درمانگاه ENT، درمانگاه دندانپزشكی، درمانگاه ارتوپدی، درمانگاه اطفال، درمانگاه اعصاب و روان ( روانپزشكی )، درمانگاه بينایی سنجی، درمانگاه جراحی عمومی، درمانگاه چشم، درمانگاه داخلی، درمانگاه زنان و زايمان، درمانگاه شنوايي سنجی، درمانگاه فيزيوتراپی، درمانگاه قلب، درمانگاه عفونی می باشند.


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

 

آدرس بیمارستان 550

(برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)
مشهد - خیابان بهار- جنب فروشگاه اتکا - بیمارستان 550