جستجوی بیمارستان

بیمارستان موسی بن جعفر (ع) - مشهد

  نام بیمارستان: بیمارستان موسی بن جعفر (ع)
 آدرس: مشهد - خیابان امام رضا (ع) - جنب پمپ بنزین - بیمارستان موسی بن جعفر (ع)
 تلفن تماس:
8596061-0513
نوع: درمانی
زمینه کاری: عمومی
 تعداد تخت: 214
بخشهای پاراکلینیک: اتاق عمل مرکزی -اتاق عمل قلب و اعصاب و چشم -زایشگاه-لیبر-پست پارتوم-دیالیز-اورژانس
بخشهای بستری: زنان و زایمان -NICU-جراحی زنان-جراحی عمومی-جراحی مغز و اعصاب-ICU -CCU-Post CCU و قلب-اطفال
وابستگی: سازمانهای خیریه
  سایت: http://www.msjhospital.ir

درباره بیمارستان موسی بن جعفر (ع)

بیمارستان خیریه موسی بن جعفر(ع) در سال 1342 در ظل توجهات حضرت حق و صاحب اسم متبرکش با همت افراد خیر بخصوص مرحوم حاج سیدحسن صاحبکار این شخص وارسته ، نیکوکار ، مدبر در خیابان تهران امام رضا (ع) فعلی به صورت درمانگاهی به نام درمانگاه موسوی شروع به کار نمود. زحمات این مرد بزرگوار بود که امروزه چنین مجموعه عظیمی را شاهد هستیم.

با همین نگرش والای انسانی این درمانگاه در سال 1371 با همت بالای عزیزان خیر استعانت از باریتعالی و ظل توجهات صاحب اسمش حضرت موسی بن جعفر (ع) و زیر سایه آن امام همام,امام رضا (ع) ,با  300 تخت خواب در محل فعلی بیمارستان شروع به کار نمود.

رسالت این بیمارستان از همان ابتدا ارتقای سطح درمانی شهر مقدس مشهد و بلاخص افراد نیازمند جامعه بوده است این مرکز با تلاش مضاعف خیرین بزرگوار و مسئولین محترم آن توانست اورژانس و بخشهای عمومی شامل زایشگاه , جراحی عمومی , جراحی زنان , جراحی اعصاب , زنان و زایمان و همچنین بخشهای ویژه ای مثل ICU,CCU,NICU و دیالیزو اطفال را به صورت فعال در آورد.همچنین این بیمارستان جزء در پیشگامان در امر جراحی قلب باز در سطح استان خراسان بود و در این اواخر شاهد پشتکار و تلاش مسئولین و دست اندرکاران محترم این مرکز هستیم تا شاهد راه اندازی بخش  آنژوگرافی باشیم.

به هرحال متولیان این مرکز درمان خیریه بدان امیدند که بتوانند در راستای ارئه خدمات درمان تخصصی و فوق تخصصی خود در بخش ها کلینیک و پاراکلینیک و در چهار چوب قوانین وزارت بهداشت و درمان کشور و در جهت بهبود مستمر کیفیت با هدف ارتقاء سطح سلامت بیماران محترم شامل زائران و مجاوران عزیز و همچنین قشر نیازمند و کم درآمد جامعه گامهای بلندی بردارد.


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

 

آدرس بیمارستان موسی بن جعفر (ع)

(برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)
مشهد - خیابان امام رضا (ع) - جنب پمپ بنزین - بیمارستان موسی بن جعفر (ع)