جستجوی بیمارستان

بیمارستان مهر حضرت عباس - مشهد

  نام بیمارستان: بیمارستان مهر حضرت عباس
 آدرس: مشهد - خیابان کوهسنگی - میدان الندشت - بیمارستان مهر
 تلفن تماس:
38427011 - 38427012 - 38427013 - 38427014
نوع: درمانی
زمینه کاری: عمومی
 تعداد تخت: 178
بخشهای پاراکلینیک: اتاق عمل قلب باز-اتاق عمل-بخش زایشگاه -تختهای تحت نظر اورژانس-همو دیالیز
بخشهای بستری: ICU قلب باز-جراحی زنان و زایمان-قلب-CCU-ICU جراحی-آنژیوگرافی-ارتوپدی-جراحی مغز و اعصاب -گوش و حلق -چشم-ارولوژی-جراحی عمومی-NICU-زیبایی -داخلی-زنان زایمان2(سزارین)-اطفال-جراحی زنان (ژنیکولوژی)-زنان زا
وابستگی: بخش خصوصی
  سایت: http://www.mehrhospital.com

درباره بیمارستان مهر حضرت عباس

بعد از گذشت چند سال در نيمه دوم سال 1363  زمینی به مساحت 4500 متر مربع عرصه و 12000 متر مربع زیربنا در پنج طبقه و با تخت مصوب 180 و 134 تخت فعال و و با بهره جستن از رهنمودها و ارشادهای مدیران، کارشناسان و بالاخص سهامداران محترم شروع به کار نموده و در سایه تلاش و کوشش کارکنان زحمتکش خود در سال 1382 موفق به دریافت درجه یک ارزشیابی و در سالهای 1391 موفق به دریافت لوح تقدیر واحد نمونه سال از اداره امور آزمایشگاهها شده است. این بیمارستان با استفاده از دانش روز پزشکی و با بهره گیری از نیروهای جوان در کنار نیروهای باتجربه، متعهد و متخصص خود موفق گردیده است تا ضمن ارائه خدمات درمانی و پاراکلینیکی به استقرار سیستم مدیریت کیفیت (استانداردهای اعتباربخشی) اقدام نماید و با آموزش کارکنان در راستای بهبود مستمر با افزایش کیفیت و کمیت به عنوان طراح و مجری برای آموزش، استقرار و اجرای استانداردها گام های نسبتا بلندی را بردارد.
این بیمارستان همراه با توسعه در ساختار سازمانی از قبیل تشکیل واحد های درمانی ویژه نسبت به توسعه در فضای جدید اقدام نموده است (95 متر مربع) و نیز با بکارگیری نیروهای توانمند وارد شاخه های جدید مانند درمان بیماران جراحی قلب، آنژیوپلاستی، آنژیوگرافی شده است و هم ردیف با بیمارستانهای مدرن در سطح کشور به رقابت پرداخته و مورد توجه قرار گرفته است. لازم به ذکر است بیمارستان از مکان بسیار خوبی برخوردار است به طوریکه علاوه بر ارائه خدمات اورژانسی و بستری و پاراکلینیکی امکان تاسیس ساختمانی مدرن به جهت راه اندازی کلینیک پزشکان را دارا می باشد. همچنین این بیمارستان دارای واحدهای اداری، مالی، فناوری اطلاعات، درمانی و پاراکلینیکی و.... متمرکز و مجهز به تجهیزات اداری-پزشکی پیشرفته است. بدین ترتیب استعدادهای بالقوه ارائه خدمات با کیفیت و کمیت بالا فراهم می باشد. تعداد پرسنل در این بیمارستان حدود 570 نفر می باشد که تقریبا 65 درصد آن در بخش درمان و 35 درصد در بخش ستادی مشغول به کار هستند. نیروهای ماهر این بیمارستان دارای میانگین سنی 33 سال هستند.


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

 

آدرس بیمارستان مهر حضرت عباس

(برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)
مشهد - خیابان کوهسنگی - میدان الندشت - بیمارستان مهر